Bardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób dekoracji podłóg

W przeciwieństwie do drukowania na lepkiej folii PCV i kosztownej robocizny związanej z montażem oraz wynajmowania drogich ręcznie malowanych dzieł sztuki do bezpośredniego graffiti na ziemi. TFP może bezpośrednio drukować w pełnym kolorze na drogach cementowych, ceglanych, asfaltowych, panelach metalowych i innych materiałach. TFP wykorzystuje przyjazne dla środowiska atramenty UV, które mogą przywrócić kolory i szczegóły zdjęć z wysoką jakością.

Maszyna do malowania podłóg 3D drukuje na płytkach w naszym biurze

Bezpośredni cyfrowy druk przemysłowy na poziomych powierzchniach podłóg.

Drukarka podłogowa („TFP”) jest unikalnym, pełnokolorowym systemem druku cyfrowego, zaprojektowanym specjalnie do cyfrowego malowania dowolnej grafiki na powierzchniach podłogowych. TFP wykorzystuje technologię UV do drukowania na podłogach z wielu materiałów, w tym na podłogach drewnianych, cementowych, płytkach ceramicznych, drogach asfaltowych, cegłach, wapieniach, żywicach epoksydowych itp. Za pomocą systemu śledzenia TFP może drukować na zakrzywionych i nierównych powierzchniach z cegły.

Dodaj tutaj dowolną zawartość

Druk na nierównej powierzchni

Aby zapewnić jakość druku, drukarka podłogowa zainstalowała dwa precyzyjne czujniki, które mogą automatycznie wykrywać odległość między głowicą drukującą a podłożem. Nawet na nierównych podłogach głowica drukująca automatycznie się skurczy (do 120 mm), aby zachować najlepszą odległość od podłogi i zapewnić najlepszą jakość druku.

Dodaj tutaj dowolną zawartość
Maszyna do malowania podłóg 3D drukuje na płytkach przy ulicy
floor printer is painting on the 3D floor painting machine is printing on the Gypsum board

Nakładanie na różne podłoża

Drukarka podłogowa przyjmuje technologię druku LED UV, która może drukować na różnych materiałach. Takich jak: drewniana podłoga, płytki ceramiczne, bruk z cegły, plastik, cement, plastik, ceramika i tak dalej. Wystarczy położyć go na ziemi, ustawić parametry, a TFP automatycznie wydrukuje potrzebny obraz.

Dodaj tutaj dowolną zawartość

Szycie obrazów

Aby przełamać ograniczenia rozmiaru mechanicznego i wydrukować zdjęcia w szerokim formacie, opracowaliśmy program do zszywania obrazów. W połączeniu z pozycjonowaniem laserowym możesz łączyć obrazy w nieskończoność w płaszczyźnie poziomej i poszerzać swoją wyobraźnię. Ponieważ TFP może drukować w nieskończoność w płaszczyźnie pionowej, więc dzięki technologii zszywania obrazu nie będziesz musiał martwić się o format drukowania obrazu.

malowanie miejsc parkingowych

Najnowsze wiadomości

Podzielimy się naszymi najnowszymi działaniami i wiedzą na temat drukarka podłogowa tutaj.

Nasz blog