O nas

NANJING TTZS CO., LTD

 

Od dostawcy technologii atramentowej po kompletnego producenta drukarek atramentowych 

NANJING TTZS CO., LTD rozpoczęła działalność w 2019 roku jako oddział Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. Nasza siedziba znajduje się w Pekinie w Chinach. Mamy kolejne 4 oddziały w całych Chinach. Od 2011 roku dostarczamy technologię atramentową płyt głównych PCB oraz system sterowania producentom drukarek płaskich, pionowych maszyn drukujących na ścianach. W 2017 roku rozpoczęliśmy produkcję drukarki ściennej i mamy ponad 2000 klientów w Chinach, ponad 200 klientów za granicą. W 2021 roku oddział w Nanjing stworzył pierwszą na świecie DRUKARKĘ DO PODŁÓG. Mamy partnerów w USA, Europie, Rosji i na Bliskim Wschodzie.

NANJING TTZS CO., LTD jest odpowiedzialny za sprzedaż zamorską i zapewnianie wsparcia technicznego po sprzedaży.

Kwatera główna

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd.

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem badawczo-rozwojowym skupiającym się na technologii druku atramentowego.

Firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój oraz posiada liczne patenty na wynalazki i prawa autorskie do oprogramowania.  Jest to krajowe przedsiębiorstwo high-tech w Chinach.

Po latach rozwoju, Huake Hengrun ma pełną gamę produktów o zaawansowanych parametrach i zajmuje określoną pozycję w wielu obszarach przemysłu druku atramentowego.

Jako dział badawczo-rozwojowy i producent drukarek atramentowych, Huake Hengrun ma drukarki atramentowe UV, kolorowe drukarki atramentowe, drukarki atramentowe online, drukarki ścienne, drukarki podłogowe i inne produkty, które są szeroko stosowane, stabilne pod względem jakości i tanie. Zdobył jednomyślne uznanie klientów krajowych i zagranicznych.